درباره لوباجت

تماشای آنلاین فیلم، سریال و تئاتر لوباجتی هر لحظه و هر کجا با لوباجت

لوباجت به عنوان اولین سینمای خانگی آنلاین کشور ویژه آثار لوباجتی که در فروردین ۱400 شروع به کار نمود، از جدیدترین محصولات استودیو درنا بوده که کاربر را با چند کلیک به راحتی به دنیایی از فیلم‌ و سریال‌ می‌برد. کاربر به سادگی می‌تواند از میان محتوای متنوع موجود در این سرویس، اثر مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کرده و آن را بر روی تلفن همراه، تبلت، رایانه‌ی شخصی یا تلویزیون هوشمند خود تماشا کرده و از آن لذت برد.

با توجه به نیاز این خدمت در کشور، طیف گسترده‌ای از فیلم‌های سینمایی، سریال، انیمیشن، فیلم‌تئاتر و فیلم‌کوتاه ایران و جهان با اولویت آثاری کم‌هزینه و پرمخاطب تولید شده اند بر بستر لوباجت موجود است و تیم لوباجت به طور مستمر در حال گسترش و توسعه‌ی این محتوا است تا جدیدترین آثار این حوزه را در اختیار کاربران قرار دهد. در لوباجت بنابر مذاکرات و تفاهم‌های صورت گرفته با صاحبین اثر، تمامی حقوق مرتبط با نشر (Copyright) رعایت شده و کاربران می‌توانند به راحتی و با خیالی آسوده به تماشای محتوای مورد علاقه خود بپردازند.

رسانه تعاملیِ لوباجت به‌عنوان سامانه نمایش ویدئو به‌درخواست (VOD) است که امکان ارائه محتوای مورد نظر کاربر را به صورت آنی در هر مکانی بر روی تلفن همراه، تبلت، کامپیوتر شخصی و تلویزیون خانگی را با کیفیت عالی ممکن می سازد. امروزه با گسترش اینترنت و شبکه های ارتباطی، فن آوری شیوه نمایش به کلی تغییر یافته و عادت تماشای ویدئو در حال تغییر است. چرا که دسترسی به اینترنت هر روز آسان تر و همه گیر تر شده و هزینه های آن رو به کاهش است.

لوباجت در مسیر پیشبرد اهداف فرهنگی تصمیم به ایجاد و راه اندازی شبکه های تخصصی با تمرکز بر محتوا و تولیدات داخلی نموده است در این راستا، با اخذ مجوزهای قانونی لازم از سازمان صوت و تصویر فراگیر (ساترا) و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت با ایجاد زیر ساخت های لازم جهت فعالیت در دنیای مجازی در این عرصه نوپا در کشور گام بر می دارد. شبکه فراگیر لوباجت با فراهم نمودن بسترهای مناسب در تلاش است تا مجموعه ای متنوع و غنی از آثار سینمایی ایران و جهان، سریال، تئاتر، موسیقی، کنسرت، جشنواره و رویدادهای مهم، آموزش و همچنین مجموعه ای اختصاصی برای کودکان گردآوری نماید.

تماشای آنلاین فیلم، سریال و تئاتر لوباجتی

هر لحظه و هر کجا با لوباجت

error: هشدار: محتوا محافظت شده است!!