قوانین و مقررات

قوانین لوباجت

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس لوباجت لازم است پیش از خرید مورد نظر و تماشای فیلم، سریال و تئاتر، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، لوباجت سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

این سرویس با نام تجاری “لوباجت” ثبت گردیده است و از حق کپی رایت برخوردار است. اگر در سایت های دیگر با موارد نقض کپی رایت لوباجت مواجه شدید، لطفا آن را به سرویس پشتیبانی «لوباجت» به آدرس ایمیل lowbudgetir [at] gmail [dot] com اطلاع دهید.
تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس لوباجت در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
برای دسترسی به نمایش محتوای مورد نظر، کاربر باید اقدام به خرید اشتراک نماید. خرید اشتراک در واقع به منزله خرید دسترسی به محتواهای لوباجت می باشد.
لوباجت در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به اشتراک، خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه اشتراک کاربر را لغو کند.
تعداد محتواهایی که کاربران با خرید اشتراک به آنها دسترسی پیدا می کنند ممکن است پیش از پایان مدت اعتبار اشتراک، تغییر یافته و فیلم ها یا سریال هایی به مجموع محتواها اضافه یا از آن حذف گردد. همچنین ممکن است با تغییر مکان جغرافیایی خود به سایر کشورها، دسترسی به تعدادی از محتواها که اجازه نشر در خارج از کشور ندارند را از دست بدهید.
در حال حاضر کاربران لوباجت می توانند با اینترنت تمام‌بها از تمامی خدمات سرویس لوباجت بهره‌مند شوند.
اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است.
استفاده از سرویس لوباجت هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت فیلم ها، سریال ها و به طور کلی هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها چه از طریق سرویس لوباجت و چه از طرق دیگر ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، شما می توانید خدمات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده مشاهده کنید، اما مالک این محتوا نخواهید شد و اجازه دانلود (به استثنای دانلود محافظت شده اپلیکیشن لوباجت https://www.lowbudget.ir/app ) و بازنشر آن را ندارید.
لوباجت این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.
لوباجت با داشتن تنوع محتوایی این اختیار را به کاربر داده است تا خود طبق علایق و سلایق شخصی و اجتماعی خود، فیلم مورد نظر خود را تماشا نماید، ما هیچ تضمینی بر اعتبار آنها و تاثیر مثبت یا منفی آنها بر مخاطب نخواهیم داشت.
ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل نه محدود به حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس لوباجت است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغیرات در شبکه های اجتماعی لوباجت به اطلاع کاربران خواهد رسید.
در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.
هر کاربر در لوباجت حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط لوباجت در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران لوباجت حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند
محتواهای موجود توسط یک تهیه‌کننده یا شرکت تولیدی فیلم تهیه شده است. لوباجت تنها یک بستر نمایش این محتواها بوده و نقشی در تولید آنها نداشته، از اینرو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.
درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و…) و پیش آمدهای خارج از کنترل لوباجت که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.
این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.
براساس توافق صورت گرفته بین لوباجت و تمامی اپراتورها شرایطی مهیا شده تا اینترنت مصرف شده برای تماشا و دانلود فیلم در سرویس لوباجت برای کاربران این اپراتورها و تامین کنندگان اینترنت تمام‌بها محاسبه شود. برمبنای همین توافق مسئولیت پخش آنلاین محتواها به عهده لوباجت و مسئولیت برقراری ارتباط اینترنتی و تمام‌بها بودن حجم مصرفی کاربران به عهده اپراتورها خواهد بود.
در صورتی که هنگام تماشای فیلم در سرویس لوباجت، فیلترشکن شما روشن باشد ترافیک اینترنت برای شما تمام بها محاسبه خواهد شد.
ترافیک اینترنت برای دانلود یا تماشای فیلم در لوباجت با ترافیک تمام بها محاسبه می شود اما در صورتی که فیلتر شکن، تلگرام، مرورگرها و سایر نرم‌افزارهای موجود در تلویزیون هوشمند، تبلت و گوشی تلفن همراه شما باز یا در حال دانلود کردن باشند به طور طبیعی از حجم اینترنت شما کسر خواهد شد و این حجم مصرفی هیچ ارتباطی با تماشای فیلم در سرویس لوباجت نخواهد داشت.
بنابراین در صورت رعایت موارد بالا، در زمان تماشای فیلم یا دانلود (درون برنامه‌ای) ترافیک اینترنت برای شما به صورت تمام بها محاسبه خواهد شد. در مواردی که تصور می‌کنید ضمن رعایت موارد بالا حجم مصرفی بیش از حد استاندارد است، برای رفع هرچه سریع‌تر مشکل می‌توانید با پشتیبانی اپراتور ارائه دهنده اینترنت مصرفی خود تماس گرفته و شخصا موضوع را پیگیری کنید. قابل توجه است که باتوجه به حضور سرویس لوباجت در لیست اعلام شده از سوی وزارت ارتباطات و فناوری به عنوان یکی از پرترافیک‌ترین سایت‌های کشور، ترافیک مصرفی برای تماشا و دانلود فیلم در این سرویس در اپراتورهای سرویس‌دهنده اینترنت به صورت تمام بها محاسبه می شود.

قوانین مربوط به دانلود آفلاین در ویندوز و اپلیکیشن لوباجت:

مسئولیت فایل‌های دانلود شده بر روی موبایل یا ویندوز بر عهده خود کاربر است و لوباجت هیچ مسئولیتی در قبال حفظ فایل‌ها ندارد.
قوانین بخش اکران آنلاین:
مدت‌زمان دسترسی به فیلم‌های خریداری شده در بخش اکران آنلاین تنها ۸ ساعت از زمان خرید خواهد بود و کاربران در این مدت می‌توانند فیلم خریداری شده را به‌صورت نامحدود تماشا کنند. پس از اتمام این مدت، فیلم اکران شده از دسترسی کاربران گرامی خارج خواهد شد.
در هر لحظه فقط یک نفر امکان تماشای فیلم اکران آنلاین را دارد و امکان تماشای هم‌زمان وجود ندارد. در صورت تماشای هم‌زمان فیلم، برای هر دو کاربر پیغام خطا نمایش داده می‌شود.
هزینهٔ تماشای فیلم‌های اکران آنلاین، در صفحه مربوط به هر فیلم قابل‌مشاهده است.
امکان دانلود آفلاین برای فیلم‌های این بخش وجود ندارد.

قوانین سرویس پرداخت با تمدید خودکار:

هر ماه مبلغ خرید اشتراک (مندرج در صفحه خرید اشتراک) از حساب شما پرداخت می‌شود و هر زمان بخواهید می‌توانید این تمدید خودکار را متوقف کنید.
لوباجت حق برداشت بیش از مبلغ اشتراک مندرج در صفحه تمدید خودکار در هر ماه از حساب بانکی کاربر را ندارد، این مبلغ در هنگام ثبت قرارداد به اطلاع کاربر رسانده می‌شود.
کاربر در صورت تمایل، امکان لغو قرارداد خود را دارد و پس از لغو قرارداد، برداشتی از حساب ایشان توسط لوباجت صورت نخواهد گرفت.
کاربر تا ٧ روز پس از لغو سرویس تمدید خودکار خود، امکان فعال‌سازی مجدد این سرویس را نخواهد داشت.
امکان حذف اکانت در لوباجت وجود ندارد ولی امکان درخواست غیرفعال‌سازی اکانت توسط خود کاربر وجود دارد.
امکان انتقال اشتراک از یک کاربری به کاربری دیگر وجود ندارد.
در هر خرید امکان استفاده از بیش از یک تخفیف وجود ندارد. میزان تخفیف نهایی به‌صورت هوشمند توسط سیستم محاسبه می‌شود و برای کاربرهای مختلف متفاوت خواهد بود.
جهت تماشای فیلم و سریال در لوباجت باید دستگاه حداقل سخت‌افزار و نرم‌افزار مورد را نیاز را داشته باشد. طبیعی است تلویزیون‌های قدیمی و سیستم‌های قدیمی امکان استفاده از تمام امکانات لوباجت را ندارند.
امکان عودت مبلغ اشتراک خریده شده وجود ندارد.

اپلیکیشن لوباجت برای عملکرد درست به دسترسی های زیر نیاز دارد:

اتصال به اینترنت (چون فیلم ها از طریق اینترنت قراره برای شما پخش یا دانلود بشوند.)
ضبط صدا (برای اینکه بتونید توی لوباجت صوتی سرچ کنید)
وضعیت اینترنت (که بفهمیم اینترنت دارید یا نه)
وضعیت دسترسی به وای فای
سرویس پس زمینه (که اگه موقع دانلود یا وسط پخش فیلم برنامه رو بردید توی پس زمینه فرآیند قطع نشه)
حافظه ی خارجی (برای اینکه بتونیم فیلم های دانلودشده رو برات ذخیره یا پخش کنیم)
گوگل سرویس (برای اختصاص شناسه یکتا به هر کاربر)
ادورتایزینگ آی دی (برای اینکه بتونیم از خدمات گوگل استفاده کنیم)
ارسال نوتیفیکیشن (برای اینکه بتونیم خبر اومدن فیلم های جدید رو بهت بدیم)

سیاست حریم خصوصی

حریم خصوصی کاربران در لوباجت

در این بخش به کاربران توضیح خواهیم داد که از ایشان چه اطلاعاتی جمع آوری می شود و لوباجت با این اطلاعات چگونه برخورد خواهد کرد. شایان ذکر است که لوباجت همواره اصول محرمانگی را در مورد اطلاعات شخصی کاربر را رعایت کرده و از این اطلاعات به نحو احسن محافظت می نماید. لوباجت اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون موظف به انجام این کار باشد. چنانچه این اطلاعات به صورت غیر عمد یا بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، لوباجت مسئولیتی نخواهد داشت

اطلاعاتی که شما در اختیار لوباجت قرار می دهید بدینگونه است که در فرآیند ثبت نام، اطلاعات مربوط به کاربر شامل نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه دریافت می گردد و در پایان ایمیلی جهت احراز هویت کاربر به آدرس ایمیل اعلام شده از طرف وی فرستاده می شود. در صورت ثبت نام، با استفاده از نام کاربری در لوباجت اطلاعاتی از قبیل “فیلم های خریداری شده”، “ویرایش مشخصات”، “فیلم های دیده شده” و “سوابق پرداخت” نمایش داده می شوند. در قسمت ویرایش مشخصات، کاربر قادر است تا در صورت تمایل، اطلاعاتی نظیر “نام(به فارسی)”، “شماره تلفن همراه”، “نام کاربری” و “ایمیل” را به روز رسانی کند.
لوباجت اطلاعاتی که از حساب کاربران به طور خودکار بدست می آورد جهت تحلیل، بررسی و شخصی سازی خدمات خود و ارائه پیشنهادات ویژه ی نزدیک تر به سلیقه کاربران استفاده خواهد کرد. این اطلاعات به لوباجت کمک می کند تا سرویس خود را بهبود بخشیده و محتوای مرتبط تری با علایق هر کاربر به ایشان ارایه کند.
لوباجت این اختیار را دارد، هنگام پخش فیلم به فراخور زمان و محتوا، برای کاربر تبلیغ نمایش دهد.
لوباجت جهت ارائه بهتر سرویس خود و اطلاع رسانی در خصوص طرح های ویژه و پیشنهاد تماشای فیلم های جدید و …، ممکن است از طریق ایمیل یا شماره تلفن همراه ثبت شده، اقدام به ارسال اطلاعاتی برای کاربران نماید. شما همواره می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه لغو اشتراک در انتهای ایمیل های اطلاع رسانی آنها را غیرفعال کنید.
درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، می توانید با ما از طریق صفحه تماس با ما، ایمیل lowbudgetir [at] gmail [dot] com یا از طریق واتس اپ با شماره تماس 09117788124 هفت روز هفته به صورت 24 ساعته، حتی در روزهای تعطیل ارتباط برقرار کنید.

error: هشدار: محتوا محافظت شده است!!